Kontakty

Zdravotnické středisko

MUDr.  Jan Pazdiora, praktický lékař

Střední 77

Permink

Telefonní kontakt

Zdravotní středisko Pernink      353 892 118

Mobil                                         607 244 730      (pouze v ordinačních hodinách)

Odborný personál

MUDr. Jan Pazdiora – praktický lékař
Alena Pazdiorová – sestra
Renata Michálková – zdravotní sestra

Ordinační hodiny

Pondělí        7.00 – 10.00   Pernink            10.30 – 14.00 DPS Pernink

Úterý           7.30 – 10.30  Horní Blatná     10.30 – 14.00 DPS Pernink

Středa          7.00 – 10.00  Pernink            14.00 – 18.00  Pernink

Čtvrtek        7.30 – 10.30  Potůčky

Pátek           7.00 – 10.00  Pernink            10.30 – 14.00 DPS Pernink

Kde nás najdete

Naši ordinaci najde v Perninku ve Zdravotním středisku, ve Střední ulici č. 77.

Ze směru od Přebuzi  pojedete po silnici III. třídy, přejedete obec Rudná a Vysoká Pec, projedete kolem Obecního úřadu Vysoká Pec, na rozcestí u autobusové zastávky odbočte vlevo, přejedete přes řeku Rolava a železniční přejezd, míjíte autobusovou zastávku Nové Hamry a pokračujete stále rovně. Projedete Novými Hamry, míjíte parkoviště, které je po levé straně a za ním odbočte vpravo, podjedete pod železniční tratí, na křižovatce ve tvaru Y odbočíte vlevo, po pravé straně parkoviště, míjíte autobusovou zastávku U kostela a jedete směr Horní Blatná, jste na silnici Hamerská, podjedete pod železničním viaduktem a jste na silnici č. 221, po levé straně Restaurace Modrá Hvězda, míjíte autobusovou zastávku Náměstí, na křižovatce u Městského úřadu odbočíte vpravo do ulice Perninská, stále jste na silnici č. 221, přijíždíte k Perninku po silnici Blatenská, přijedete k rozcestí u železniční tratě, pojedete stále rovně a jste na ulici T.G. Masaryka. Po pravé straně Obecní úřad a Česká pošta, odbočíte vlevo do ulice Střední, první budova po levé straně je Zdravotní středisko, kde najdete naši ordinaci.

Ze směru od Nejdku pojedete po silnici III. třídy, přejedete železniční trať, jedete stále rovně po silnici Nejdecká, projedete kolem parkoviště a na křižovatce s hlavní silnicí odbočíte vlevo do ulice Karlovarská, projedete kolem Základní školy, která je po vaší pravé straně a za příští křižovatkou odbočíte vpravo do ulice Střední, u první budovy po pravé straně zastavíte a jste na místě.

Ze směru od hraničního přechodu Potůčky pojedete po silnici č. 221, projedete Horní Blatnou a stále pokračujete po silnici č. 221 směr Pernink, do obce vjíždíte po ulici Blatenská, na rozcestí pojedete stále rovně a jste na ulici T.G. Masaryka, Za Obecním úřadem odbočte vlevo do ulice Střední. Zdravotní středisko najdete v první budově po pravé straně.

Od Božího Daru pojedete po silnici I. třídy č. 25, na křižovatce u autobusové zastávky pojedete rovně a jste na silnici č. 219, dál pokračujete po silnici Jáchymovská, přejedete řeku Bystřice, na křižovatce u kostela odbočíte vlevo, projedete náměstím Míru, po levé straně Penzion Horalka, stále jste na silnici č. 219, po pravé straně je Mateřská škola, na příští křižovatce odbočíte vpravo do ulice Karlovarská. Po pravé straně  Základní škola, na příští křižovatce odbočte vpravo a jste na ulici Střední, zaparkujte u první budovy po pravé straně a jste v cíli.

Těšíme se na vaši návštěvu!